Výseky Magic

Výseky MAGIC jsou autorskou tvorbou společnosti RICO.cz s.r.o.

Edukační a dekorativní výseky MAGIC jsou ucelenou řadou výrobků, které jsou určeny jak pro děti různých věkových kategorií, tak i pro dospělé kreativce.

Jsou vyrobené ze silně klíženého kartonu 220 g/m2. Vhodné pro různé výtvarné techniky jako je frotáž, tupovaní barvou, kresba plastelínou, foukaní fixy nebo sprejovaní.

Výseky rozdělujeme:

Každá sada výseku je tematická. Pro nejmenší děti máme sadu výseku 01 => mix jednoduchých siluet, které lze použit pro různé výtvarné hry nejen s edukačním účelem.

Výseky jsou určené pro více způsobů použiti: na dekorovaní barvami, lepidlem a sypanými písky, frotáž s magickou voskovkou a polepovaní látkou nebo papírem, seznámeni s šitím a vyšíváním atd.

Výseky  MAGIC pomáhají učitelům a rodičům v trénovaní motorických návyků u dětí. Pro tento účel používáme kresbu s magickou voskovkou technikou frotáže.

Pro malé děti je důležité zapojit jejich představivost a hrou je vést k tomu, aby natíraly papír širokou stranou magické voskovky v místě, kde je schovaný výsek. Tím se nečekaně objeví silueta zvířátka nebo kytičky a my můžeme dál dokreslovat, obtahovat nebo vystřihovat obrázek.